Pomoc

Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie ma wśród nich odpowiedzi dla Ciebie – skontaktuj się z nami.

Aby obejrzeć film musisz zarejestrować się (tutaj).  Dane adresowe, są niezbędne tylko w przypadku jeśli będziesz zamawiał filmy w postaci płyt DVD lub Blu ray. Gdy już jesteś zarejestrowany, zaloguj się. Następnie wybierz film z biblioteki VOD (tutaj), kliknij przycisk „oglądaj”. Zostaniesz przekierowany do strony sklepu, gdzie będziesz mógł zapłacić za wypożyczenie. Formularz płatności zapyta cię o dane adresowe, jeśli jednak nie zamawiasz filmu drogą pocztową, wystarczy, że w każde pole adresowe wpiszesz symbol „X”. Po pomyślnej transakcji powróć na stronę wybranego filmu i raz jeszcze kliknij „oglądaj”. Film otworzy się w nowym oknie. Możesz także kupić płytę DVD, Blu-ray z filmem, jeśli jest dostępny w naszym sklepie, pamiętaj wtedy aby wypełnić właściwie dane adresowe. Nasz portal nie udostępnia żadnych danych osobowych, zewnętrznym podmiotom gospodarczym.

Portal cinema pm pracuje na wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari).  Ponieważ wykorzystujemy szereg nowoczesnych technologii do transmisji danych, zalecamy, aby korzystać z najnowszych wersji tych przeglądarek.

cinema pm współpracuje z dwoma operatorami płatności elektronicznych – DotPay oraz PayPal. DotPay umożliwia dokonanie płatności za pomocą szybkich przelewów z większości banków w Polsce oraz za pomocą bankowych kart płatniczych oraz systemu BLIK. PayPal umożliwia dokonanie płatności ze swojego konta PayPal lub również za pomocą kart kredytowych.

więcej o:

DotPay: www.dotpay.pl

PayPal: www.paypal.com

BLIK: www.polskistandardplatnosci.pl

Prędkość internetu czyli inaczej przepustowość łącza, pozwalająca płynnie oglądać filmy w jakości FullHD (1080p) to min. 6Mb/s (6 Megabitów na sekundę). Pamiętaj, że Twoje łącze, pomimo oficjalnej przepustowości np. 6Mb/s, w danej chwili może mieć mniejszą przepustowość. Jest to zależne od Twojego operatora. Tutaj możesz sprawdzić obecną prędkość Twojego łącza (www.meter.net).

Filmu w jakości fullHD wymagają sporej mocy obliczeniowej do prawidłowego, płynnego wyświetlania. Należy pamiętać, że wszystkie nie zamknięte zakładki przeglądarki i uruchomione programy „pożerają” część zasobów komputera. Aby odciążyć komputer zaleca się zamknięcie wszystkich nieużywanych programów oraz zakładek w przeglądarce internetowej.

Nie. Portal cinema pm nie umożliwia jakiegokolwiek ściągania treści na  urządzenia.  Dostęp do filmów z portalu cinema pm jest możliwy po dokonaniu opłaty, wielokrotnie, przez 48 godzin o chwili zakupu, tylko za pośrednictwem strony cinemapm.com.

Portal cinema pm (cinema post meridiem), należy do Panopticum II Ltd.,  administrowany jest przez firmę Panopticum, Cyfrowa 6, 71 -441 Szczecin.  Wszystkie treści umieszczane w portalu są legalnie pozyskane od właścicieli licencji na dystrybucję filmów w Internecie.

Film jest dziełem, nad którego stworzeniem pracuje sztab ludzi. Kinematografia jako zorganizowany przemysł dzieli się na produkcję, dystrybucję i rozpowszechnianie, połączone z promocją – przy każdym z tych elementów filmowej produkcji pracują setki osób. Postęp technologiczny ułatwia dostęp do zasobów światowego kina, a także umożliwia jego rozwój. Korzystanie z nielegalnych źródeł dostępu do filmów jest kradzieżą i zwyczajnie zabija kino. W ten sposób twórcy filmów okradani są ze swojego wynagrodzenia za wielomiesięczną pracę oraz pozbawieni możliwości realizacji kolejnych filmów. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych produkcji filmowych, realizowanych poza głównym sektorem przemysłu filmowego, gdzie zgromadzenie budżetu na film, trwa czasami kilka lat. Jeżeli kino jest dla Ciebie ważne – oglądaj filmy legalnie.

©2022 cinema pm

Log in with your credentials

Forgot your details?